111

Черговий будівельний скандал очікує тернополян. Правда, на цей раз не буде ущільненої забудови. Просто мешканці файного міста дізнаються як наша влада без жодного конкурсу-тендеру віддала добудову тернопільського архіву фірмі із статутним фондом 1 тисячу гривень. Зробили такий кульбіт в управлінні капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації, в якому на кожного працівника відкрито не одне кримінальне провадження.

Звісно, діє це управління за прямої вказівки навіть не керівництва Тернопільської облдержадміністрації, а прямо з “курятника імені Заставного”.

Пропонуємо читачам ознайомитись з умовами договору і зробити свої висновки.


Відомості

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявностіТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ГАЗ-ПЛАСТ-БУД” (ТОВ “ГАЗ-ПЛАСТ-БУД”)
Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
Організаційно-правова формаТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Назва юридичної особи“ГАЗ-ПЛАСТ-БУД”
Ідентифікаційний код юридичної особи36993049
Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
Місцезнаходження юридичної особи47002, Тернопільська обл., місто Кременець, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗИНА, будинок *
Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особаКОЛОМІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ 100,0000%
Адреса засновника: 46007, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ БЕРЕЖАНСЬКА, будинок *, квартира **
Розмір внеску до статутного фонду: 1 000,00 грнКІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) – КОЛОМІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Адреса засновника: УКРАЇНА, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, М. ТЕРНОПІЛЬ, ВУЛ. БЕРЕЖАНСЬКА, БУД. *, КВ. № **, 46000″
Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формуванняРозмір: 1 000,00 грн
Дата закінчення формування: 21.06.2010
Види діяльності43.11 Знесення
43.12 Підготовчі роботи на будівельному майданчику
43.39 Інші роботи із завершення будівництва
43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у.
45.32 Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
71.11 Діяльність у сфері архітектури
71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у.
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель (основний)
42.21 Будівництво трубопроводів

До речі, ця фірма з статутником у тисячу гривень за 46 мільйонів добудує кладовище в Тернополі

СКП «Ритуальна служба» Тернопільської міськради 18 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Газ-Пласт-Буд» будівництво міського кладовища  по вул. Бригадна, 46 за 46,14 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2018 року збудують другу чергу міського кладовища площею 40 га.

Йдеться про господарсько-побутовий корпус, приміщення охорони, приміщення прибирального інвентарю, зупинку громадського транспорту, кабельну та повітряну лінії, трансформаторну підстанцію, зовнішні інженерні мережі та благоустрій.

 «Газ-Пласт-Буд» зі статутним капіталом 1 тис грн. зареєстрований у м. Кременець Тернопільської обл. на Олександра Коломійчука. Раніше співзасновниками також були Олександр Гриневич і Олександр Романчук.

Фірма з 2011 року виграла тендерів на суму 73,17 млн грн.

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» Романа Мельника, Валентина і Віри Лопачуків. Воно не вперше змагається з переможцем.

Із 2008 року фірма, в тому числі у колишній формі ЗАТ, отримала держпідрядів на 296,58 млн грн.

У 2014 році виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області 12 грудня уклав угоду з ТОВ «Газ-Пласт-Буд» на будівництво каналізаційного колектора по вулицях Веста, Будівельна, Труша. Вартість угоди складає 5,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають провести до кінця 2015 року коштом місцевих бюджетів.

Фірма «Газ-Пласт-Буд» на той час була зареєстрована в м. Кременець Тернопільської області на Олександра Гриневича і Олександра Романчука.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» Романа Мельника, Валентина і Віри Лопачуків.

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Розмір Статутного фонду – зовсім на має значення ( при Петровому “керівництві”). Головне – вміти взяти відкат, та щоб й сліду не залишити… От, Перо – й після Ґонтарєвої “встановив” для тих, хто вміє красти з бюджету – безлімітний перевод коштів за кордони… Отам – і решта Статутних фондів їхніх. Чекають. На приватизацію ЗЕМЕЛЬКИ !! Думаєте, для чого “видумали” децентралізацію, ОТГ ?? Та щоб “легше” договорюватися з місцевими “князьками” !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.