111

З 20 грудня 2017 року по 30 червня 2018 року встановлено заборону на лов раків у водних об’єктах в зоні контролю Тернопільського рибоохоронного патруля.

Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час їх природного відтворення та збільшення їх запасів у водних об’єктах області.

Повідомляємо, лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства в результаті якого наступає адміністративна відповідальність, яка передбачає накладання штрафу у розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,50 грн за кожного незаконно виловленого рака.

Тернопільський рибоохоронний патруль закликає громадян про всі випадки порушень правил рибальства та даної заборони повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію Держрибагентства: 0-800-50-52-50 або на «гарячу» лінію рибоохоронного патруля Тернопільщини: (0352) 27-70-34, 0974278595.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Це про РІЧКОВИХ раків йдеться. Про СТАВКОВИХ – нічого закон НЕ ЗАБОРОНЯЄ (значить – МОЖНА). До дупи той патруль !! Нехай “прогуляється” по набережній і- піде на вул.Листопадову (до НАДАЛА) та “взнає” куди бруківочка “щезла безслідно” ??! Більше толку з того патруля вийде НА ГОРА !! Ще й на “щупаків” потім їм підкажемо, які “пасуться” з держбюджету ! Після Стрітення ! А перед Стрітенням – нехай ті рибінспектори виріжуть бензопилою великий хрест (навпроти острока КАХАННЯ, якраз навпроти будівлі облради та ТОДА – будемо “висвячувати” наших очільників, як РОБИВ це Володимир Великий !! За всі “добрі справи” для народу нашого краю ! Попередьте їх, щоб хоч мали НОВІ ПОПЛАВКИ !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.