111

У співпраці з Комісією у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ відбудеться різдвяний концерт гурту ТРІОДА.

Захід відбудеться 16 січня 2018, о 19 годині в Тернопільському Драматичному Театрі. Запрошуємо усіх, а головно молодь, колядувати разом з нами, разом з чудовими хлопцями з гурту Тріода під музичний супровід GypsyФраєр.
Квитки на концерт можна придбати в касах театру та у ЦУМі. Частина виручених коштів буле направлена для потребуючих діток у дитячий будинок.1 comment

  1. Даник Михайло

    А хто нас буде “забавляти” на протязі року ?? МОЖНА БУЛО б “зварґанити” відкритого листа на ім”я очільника ТОДА (не знаю, чи Ви є повнолітні і чи знаєте справжнє його прізвище ??). Але Я його давно знаю, ще до того, як його Порох привів (нам на голови).. Так от, хотів би знати : ЯК ІДЕ (чи йде ?) розподіл доріг області між виконавцями доріг на них ?? НАШО мені, простому йолопові, того ? Та тому, що вже “задрало” їздити по ямах ! Якась цьотка-потка в с. Глубічок Борщівського району Тернопільської обл. не досить того, що сипле мусор де попало (навіть там, де був заїзд до колишніх ЛОКАТОРІВ, і ще по дорозі на Верхняківці, направо – насрала стільки, що вже заїхати не можна). Барна баранович вже зо 5 разів за один місяць бував в с. Більче-Золоте (це мені приємно, що воно й йому – золоте!!), але він низенько сидить (в машині і не тільки), що навіть “не може побачити” й зрозуміти, що ми сюди щоденно їздимо !! Що добрий вітер – пороздуває ті клейонки та пластик по цілому полі ! А пластик – не папір, живо не гниє. Ми скоріше зігниємо, як він (пластик). І не стане, курва, коло сільради, не дасть в писок, бо – баба. То ввали штрафу скільки, щоб 20 років відробляла в бюджет держави ! Ти – ВЛАДА ! Інакше, нахуй такий ґубернатор ! Далі, на Костанції – автобус не може їхати, щоб не гупнути мною в яму !! Що, скалецькі дядьки НЕ ДАЮТЬ ШУТРУ ??! Скажи мені, Я їм мозґи вправлю ! Давай гроші – бери самовивозом скільки треба, якраз з 11-го січня – запускають свою січкарню, шутер буде !! Позасипайте, не чекайте весни ! І відразу – думайте (грішми), як тото накрити навесні асфальтом ! Не треба багато розуму, треба РОБИТИ !!! Хоч щось… Як там з бюджетним фінансуванням “МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ” ?? Перекраяли як Я казав, щоб до кінця року Божого (й Собачого) хватило на МЕДИЦИНУ ? Нардепів – сюда, на Звіт (в проміжку від Водохреща й до 1 лютого) !! Нічо їм не буде, бити не будемо ! Привозьте: СПИСОК ЧЛЕНІВ ? Яких? Та тої неіснуючої каоліції, та й свій Звіт (що робив, в чому участвував, в чому – НІ, чому – ні, і так далі). НЕ показуйте нам кіна, що нардуп – зайнятий. Як мав чимось іншим займатися – було НЕ БАЛОТУВАТИСЯ !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.