111

Шість тисяч двісті гривень вимагав у місцевого підприємця через посередника головний інспектор Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області. Неправомірна вигода мала бути оплатою за сприяння у безперешкодному проведенні будівельних робіт та незастосування до нього штрафних санкцій за результатами проведеної перевірки.

Служба безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури області хабарника піймали на гарячому. Його разом з помічником затримали неподалік інспекції безпосередньо під час передачі коштів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри.

Триває досудове слідство.1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Дурак той головний інспектор – і все. Послав би того джиґіта напере оплатити файний столик, закликати файних бабів попити-поїсти, поїхати в баньку ( субтитрами) – і хрин би та інспекція щось доказала. Дурак, воістину дурак, і не лічився. Зараз навіть стіни – мають вуха. Вік інформаційних технологій. Ти ще не встиг файно перднути, а вже на другому Землі, десь в Каліфорнії про це знають. Ґлупиш, по -нашому говорячи. Треба було добре вчитися інформаційних технологій…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.