111


Про це повідомляє у соцмережі Побачено в Бучачі 14 січня:”Бучачани, впізнавши службовий автомобіль, на якому часто возять НАЧАЛЬНИКА Бучацького Відділення Поліції, зафіксували на відео грубе порушення ПДР, яке можливо вчинив сам НАЧАЛЬНИК. Ми громадяни: Роман Довбенко та Андрій Олійник просимо Вас, пане НАЧАЛЬНИК, притягнути себе до відповідальності згідно закону, якщо це Ви перебували за кермом… Якщо ж це був якийсь хлопчина-сержант, який Вас боїться та тиснув на газ по Вашому приказу, даємо йому усне попередження та просимо на другий раз ставити синій світловий маяк на кришу…”

2 comments

  1. Михайло, 58 років

    Він на ввіреній йому території трошки порушує… Йому – можна ! Де ті замасковані представники центральної влади, яким “положено по статуту” викорчовувати таке неподобство ??! Петро таку структуру не створив ?? Колись два суперважняки – Гдлян та Іванов цілу Середню Азію “ставили на уші”… Політична воля відсутня для встановлення нормального порядку в державі…

  2. Даник Михайло

    Поруцшує, тай порушує. В”єбіть йому штрафу (Богомол і братія) – і на тому – ділу КОНЕЦ !! Маєте відеофакт, яких паперів ще треба ? Вдруге – буде акуратніше їздити, нехай навіть нач. поліції. Закон – Є ЗАКОН !!! Як в штаті Техас !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.