111

Україна стрімко нарощує свою присутність на європейському ринку замороженої малини.

Як повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти» з посиланням на дані митної статистики, з початку поточного сезону країна вже експортовала в ЄС майже в 52 рази більше, ніж за такий же період сезону-2013/14, передає Національний промисловий портал.

Попит на українську заморожену малину з боку країн Євросоюзу продовжує зростати. Так, в порівнянні з червнем-листопадом 2016 року постачання зазначеної продукції в даному напрямку збільшилися відразу на 43%.

Відзначимо, що ЄС виступає головним імпортером української замороженої малини: на його частку з початку сезону припадає майже 99% поставок. При цьому близько 60% всього експортного обсягу було відвантажено на ринок Польщі.

2 comments

  1. Даник Михайло

    І що зробила місцева “влада” для розмороження вивозу нормальної продукції на територію Євросоюзу ?? Включаючи всі Барнові фандрайзинги, гєморрої невідомо звідки взятої величини і потреби ?? Як вони “допомагають” в “продвижєнії” в Євросоюз ?? Звіт про це буде писати якась розумна сволоч ??

  2. Даник Михайло

    Місцева “влада” не зробить ніхрина – йдіть в самопоміч всі. Як ? Приїхали європейці, скупили всю “маліну” в Вас, гроші – тут, вони – на кордоні. Всьо ! Ніяких податків і гєморроїв ! Учітеся, брати мої, думайте, гадайте … (Т.Г.Шевченко).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.