Мешканець села Скорики Підволочиського району потребує коштів на лікування

Поділитися

Доброго дня люди!!! Допоможіть на лікування!!!! У 2012 році я потрапив у аварію, в якій зламав хребет у двох місцях та розірвав спинний мозок. Зараз я на домашньому лікуванні, але потребую професійної допомоги медиків.
До трагедії я три роки здобував спеціальність автомеханіка, потім пішов у армію. Аварія трапилася, 8 квітня 2012 року. – Я їхав на легковому авто, на дорозі була погана видимість, туман, дорога слизька на тому шляху дороги було болото від сільської техніки – де моє авто занесло і я не впорався з керуванням кілька разів перевернулось. Через цю аварію у мене перелом хребта у двох місцях та розірваний спинний мозок. Уже майже шість років я прикутий до ліжка, рухатись мені дуже важко більшу половину тіла не відчуваю руками рухаю а пальцями не можу. Лікуюся вдома, оскільки сім’я не має коштів на лікування у медзакладах.
– У мене великі пролежні, загноєня, суглоби в тазі розійшлися– Після аварії мені робили операцію в Тернополі, потім у Києві, потім було кілька реабілітацій. Але лікування занадто дороге, а моя сім’я не в силі самостійно його оплачувати . І батьки не мають такої змоги, щоб возити мене на лікування. Тому прошу усіх небайдужих людей допомогти мені зібрати кошти на лікування планується у Чернівцях. там є приватна клініка, в якій зашивають пролежні.Лікарі кажуть, що лікування триватиме більше місяця. А потім ще потрібна реабілітація.Я уже спілкувався з тими лікарями, вони готові мене прийняти, взятись за мене, зашити ті пролежні, – Там відразу є реабілітаційний центр. Не знаю чи поставлять там мене на ноги, але спершу дуже хочу, щоб мені хоча б ті рани позашивали. Бо я уже не витримую: постійні перев’язки, десь не так сів, притиснув – воно почервоніло і утворилась рана. Постійно в тих підгузниках тяжко мені…

Маю першу групу інвалідності категорії А і пенсію 1300 за останніх два місяці отримав трохи більше 1450 гривень. Довідка Кошти на лікування можна перераховувати на картку ПриватБанку 5168 7573 0509 3934 Сосніч Юрій Борисович.Поширюйте Будь ласка!

Водохреща на Дністрі та інших частинах світу

25 січня у Тернополі оберуть дівчат, які достойні спокушати в медичних халатах