111

В селі Дарахів восьмого січня автомобіль марки FIAT Scudo збив Чорта. Трапилася автопригода з героєм місцевого Вертепу.

За попередньою інформацією, група вертеповців стояла на автодорозі Тернопіль-Бучач-Івано-Франківськ і зупиняла автомобілі, пропонуючи водіям святкову коляду.

Ця витівка на проїжджій частині стала причиною травмування одного з героїв. Двадцятишестилітнього чоловіка збив автомобіль марки FIAT Scudo. У потерпілого закрита черепно-мозкова травма, струс, забої та закритий перелом гомілки. Після надання меддопомоги лікарі його відпустили за місцем проживання.

У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю Триває слідство відповідно до статті 286 частина 1 ККУ, повідомляє dosie102.te.ua

2 comments

  1. Реднек Горинович

    Поклонник Зеленого Змія збив представника пекла в світі живих

  2. Михайло, 58 років

    Ну а на самій на центральній дорозі (з бруківки) в центрі Теребовлі чому ніякий автомобіль не збив мера ?? Та ж той мер (чи живий чи вмер) – один чорт дороги РОБИТИ НЕ ХОЧЕ, чомусь ?? На початку року – та не “вирвати” фінансування і не відремонтувати єдину дорогу в цьому напрямі (Брест – Кишинів, ч/з Чернівці) ??? Де ті барни-барановичі ? Ви що – не бачите, що їхати неможливо ?? Як по шиферу впоперек їдуть всі і зубами цокають кожен раз водії автобусів, везуть пасажирів, їдуть дальнобійники і згадують голову Теребовлянської ради та РДА, головного автодорожника області, голову ТОДА, нач. фінвідділу – і всіх мам їхніх згадують, ще перед замужеством, ніби хочуть з неї (недоторканої) зробити жінку !! Та стидайтеся, панове ! Або – Вам там (при коритці) не місце ! Як так, що ніхто нічого робити не хоче ?? Хіба не можна ВЗЯТИ ФРЕЗУ і на виїзді з міста в сторону Плебанівки позчісувати ті горби справа на дорозі ?? Скільки мозґів треба мати ? Багато ? А в Вас всіх разом взятих – хіба мало ? То треба РОБИТИ ВАМ ЗАМІНУ ???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.