В поле зору працівників Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України потрапив працівник міліції у відставці, який в минулому керував слідчим відділенням міліції Тернополя. Саме цей фігурант злочинного угрупування та ще двоє його активних учасників вимагали з бізнесменів, які торгували на тернопільському ринку, 70 тисяч гривень. Зібрані матеріали внутрішня безпека поліції скерувала до прокуратури Тернопільської області. За викритим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.189 (Вимагання) Кримінального кодексу України.Затримали зловмисників в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України оперативники Тернопільського управління ДВБ Національної поліції та працівники прокуратури області під час отримання коштів. На них чекає підозра, запобіжний захід та можливість потрапити за грати на 7 найближчих років, повідомляє департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/01/10436280_106120556457824_8223838537619085495_n.jpg)