111

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 грудня 2017р. становила 1052,8 тис. осіб, у тому числі в міських поселеннях – 472,6 тис. осіб та в сільській місцевості – 580,2 тис. осіб.
Упродовж січня–листопада 2017р. чисельність населення зменшилася на 6373 особи.
Природний рух населення в січні–листопаді 2017р. у порівнянні з відповідним періодом минулого року характеризувався зменшенням кількості народжених на 522 дитини та кількості померлих на 51 особу, повідомляє головне управління статистики у Тернопільській області

1 comment

  1. Даник Михайло

    Тому-то й народні депутати від Тернопільщини (Барна Олег Степанович) і не спішать зробити Звіт перед своїми виборцями – чекають нехай всі вимруть до дідька з їхніми “РЕФОРМАМИ”, тоді буде менше запитань в залі. Торік 2 (два) рази “намагався” відзвітуватися вказаний депутат від 167-го в/округу, але бачить, що Ґройсман не робить Звіт Уряду перед ВРУ – то він що – дурніший ??! Тільки Ґройсман – не обирався від округу, пане Олеже !! Чи Вам вже “надоїло” там ошиватися в тій великій сільраді ?? То прийдіть та скажіть, другого виберемо, поки ще Є з КОГО !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.