111

«Я почув як з сусідньої квартири кричить жінка, що її вбивають і набрав 102», – розповів патрульним заявник, які приїхали на виклик. Це сталося близько 23-ї години, 14 січня, на вулиці Просвіти.

На місці події патрульні виявили 45-річну жінку та 52-річного чоловіка. Потерпіла розповіла, що під час сімейної сварки чоловік наніс їй тілесні ушкодження.

Даних осіб інспектори доставили до відділку поліції, де передали слідчому, для з’ясування усіх обставин

1 comment

  1. Даник Михайло

    Нє, ну що-що, одна поліція, Слава Богу, працює оперативно (знаю по собі) ! Їм би ще машини добрі, новіщі, нє якийсь гєморрой, що зимою не заводиться, або не годен їхати по ямах по наших місцевих дорогах !! Пару МАШИНОК новіщої формації – на районну поліцію ! Хоча б по одній на рік ! На кожен райвідділок поліції !! А ті, старіщі – відремонтувати добре й передати дільничним поліції. ЩОб і профілактикою правопорушень було кому займатися !! О, тоді все стане на свої місця ! Багатьох правопорушень удалось би уникнути, якби хтось займався ще й профілактикою, ще зі шкільної лавки ! Знаю, тому й говорю ! Так було в с. Більче-Золоте Борщівського р-ну, де участковим довгі роки був Ярослав Лук”янович Стриєк – і там миша не мала права тихенько пернути в покинутому сараї, щоб він на другий день не знав !! І він знав :що робити, коли, кого й де здибати, що йому сказати. Всьо знав, про всіх знав ! Треба відновити таку практику, щоб дільничний поліції був в кожній громаді ! Хто проти ?? І – чому??!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.