У Тернополі транспортний колапс

Поділитися

Сьогодні вранці у Тернополі не працював повноцінно громадський транспорт. На лінії виїхало лише пів сотні тролейбусів. Приватні маршрутники “бастують”. Власники маршрутів проти електронного обліку оплати проїзду – так званої картки тернополянина і електронного гаманця.

У Тернопільській міській раді це назвали спробою маніпуляції. У заяві міськради йдеться:”Водії приватних маршруток організовували страйк через запровадження у Тернополі європейської моделі функціонування громадського транспорту. Їх не влаштовує, що після запровадження електронної системи оплати за проїзд, вони позбавлені можливості «працювати» з готівкою. Адже після повноцінного введення електронної системи оплати за проїзд стане точно відомо, скільки людей з пільгами скористалися громадським транспортом і скільки за це коштів повинна відшкодувати міська рада перевізникам.

З часу впровадження електронної системи водії вже робили спроби видавати пасажирам інші квитки, аніж ті, які друкуються через електронну систему (валідатор). Таким чином вони не проводили оплату через електронну систему, через що міська рада вже звернулася у контролюючі служби та правоохоронні органи, щоб перевірити діяльність усіх перевізників міста. Окрім того, водії вимагають підвищення вартості проїзду для всіх пасажирів до 6 грн.

Тернопільська міська рада категорично виступає проти страйку, який може призвести до накладання на перевізників штрафних санкцій і аж до розірвання з ними угод.

Довідково. У випадку, якщо водій маршрутки видає підроблений квиток, або ви виявили у маршрутці пошкоджений валідатор, або Ви зафіксували інші випадки саботажу електронної системи оплати за проїзд, прохання відразу звертатися на телефон управління транспорту, комунікацій та зв’язку за тел. 52-15-14, або на телефон гарячої лінії міської ради: 15-80″.

Наразі у міській раді тривають переговори між владою міста та приватними перевізниками. Неофіційно стало відомо, що власники маршруток хочуть збільшити вартість проїзду до 6 гривень.

Завтра у тернопільській філармонії гуляють

Не стало хірурга Володимира Максимлюка