111

Сьогодні вранці у Тернополі не працював повноцінно громадський транспорт. На лінії виїхало лише пів сотні тролейбусів. Приватні маршрутники “бастують”. Власники маршрутів проти електронного обліку оплати проїзду – так званої картки тернополянина і електронного гаманця.

У Тернопільській міській раді це назвали спробою маніпуляції. У заяві міськради йдеться:”Водії приватних маршруток організовували страйк через запровадження у Тернополі європейської моделі функціонування громадського транспорту. Їх не влаштовує, що після запровадження електронної системи оплати за проїзд, вони позбавлені можливості «працювати» з готівкою. Адже після повноцінного введення електронної системи оплати за проїзд стане точно відомо, скільки людей з пільгами скористалися громадським транспортом і скільки за це коштів повинна відшкодувати міська рада перевізникам.

З часу впровадження електронної системи водії вже робили спроби видавати пасажирам інші квитки, аніж ті, які друкуються через електронну систему (валідатор). Таким чином вони не проводили оплату через електронну систему, через що міська рада вже звернулася у контролюючі служби та правоохоронні органи, щоб перевірити діяльність усіх перевізників міста. Окрім того, водії вимагають підвищення вартості проїзду для всіх пасажирів до 6 грн.

Тернопільська міська рада категорично виступає проти страйку, який може призвести до накладання на перевізників штрафних санкцій і аж до розірвання з ними угод.

Довідково. У випадку, якщо водій маршрутки видає підроблений квиток, або ви виявили у маршрутці пошкоджений валідатор, або Ви зафіксували інші випадки саботажу електронної системи оплати за проїзд, прохання відразу звертатися на телефон управління транспорту, комунікацій та зв’язку за тел. 52-15-14, або на телефон гарячої лінії міської ради: 15-80″.

Наразі у міській раді тривають переговори між владою міста та приватними перевізниками. Неофіційно стало відомо, що власники маршруток хочуть збільшити вартість проїзду до 6 гривень.

2 comments

  1. Аноним

    Ну і що – нема РАДИ в міськраді ?? На перший раз – позбавити Ліцензії за порушення договорів між міськрадою та перевізниками за невихід на маршрути та створення додаткових незручностей для тернополян та гостей міста !!! А владі треба було передбачити такий варіант, промоделювати ситуацію в кабінетах, в своїх ГОЛОВКАХ лисих !! Так-так, НАДАЛ – лисий, але – не від роботи !!! Торік – 2 (два) рази “толкав” через рішення виконкому міськради – ОПЛАТУ ЗА ІНОГОРОДНІХ ДІТЕЙ в дошкільних закладах. І це при тому, що перше таке рішення опротестовано судом. На мій погляд – треба вже ТЕСТУВАТИ отих членів. З виконкому. За – недалекоглядність. Не треба було “викидати” гроші з бюджету на оту машину-дуповозку (для мерії, за 716 тисячок, та ще “віднайти” 5-6 лимонів, докласти до купи та ч/з тендер – закупити зо 8 – 10 новеньких !! автобусів, щоб при такій потребі (бастовщики хринові, без попередження, без дозволу ВЛАДИ, яка б вона не була) – та й запустити на самі основні маршрути, щоб люди змогли своєчасно доїхати до роботи та назад. І щоб ті автобуси ТАКИ БУЛИ ОБЛАДНАНІ валідаторами !!! Нехай люди самі оцінять !!! І – напевне, підтримають. Бо – водій – має дивитися на ДОРОГУ, а не шпортатися в скарбоньці, щоб віддати здачу, чи рахувати гроші !!! Безпека і об”єктивна інформація про пільговиків та взагалі – про всю виручку !!! Тоді – буде порядок !

  2. Михайло, 58 років

    Якщо таке діло, що водії маршруток порушили умови договору – позбавити їх ліцензій – і справі кінець !! Вони – не є люди НЕЗАМІНИМІ ! Незамінимих людей – НЕМА ! Без попередження місцевої влади – зірвати графіки руху транспорту в цілому місті (з пригородами) – це нечуване зухвальство ! Комусь треба зуба вирвати, комусь (з села приїхавши – до обллікарні доїхати, хтось – на роботу спізнюється…). Ви що – йолопи ?? Треба було попереджати ВЛАДУ (яка б вона не була) про такі акції. Не хочуть валідаторів ?? А чому ? Та тому, що все відразу стане ясно, як Божий день : скільки грошей поступило взагалі, скільки – на пільговиків влада має перерахувати чи повернути перевізникові !! Обліку не хоче ніхто, хто хоч чуть-чуть хоче щось утаємничити ! А раніше було як ? Водій не дивився в руки чи в гаманець людині, не шукав здачу в скарбоньці чи ящичку. Водій – дивився на дорогу, дивився – чи двері кого не прищемили… Був кондуктор. Тепер – 21-ше століття, повсюдна еклектроніка, і на транспорті – ТЕЖ ! Пів року вказане рішення міськради мусується в інформаційному просторі, я зі Скали – і бачу це все. Не могли борше подумати, ті страйкарі срані, до чого воно йдеться ?? Та й не всі – досить 2-3х мудріших “вислати” до влади на Листопадову, оте все “перетерти”. А то – люди мають на роботу (з роботи) спізнюватися ?? Де таке видано ? Вибирайте інші методи страйків. А саму ВЛАДУ – треба чехвостити в хвіст і в гриву. Не трудно було змоделювати подібну ситуацію в своїх ЛИСИХ ГОЛОВАХ, не купляти машину-жоповозку за 716 тисяч, та ще “віднайти” в бюджеті, навіть через державні субвенції з мінекономрозвитку з 10 лимонів, через тендер – закупити хоч з десяток автобусів, обладнати їх тими ВАЛІДАТОРАМИ – і випустити НА ЛІНІЮ, замість страйкуючих !! Люди – оцінять бистро “новшество”. Тих – залишити без роботи взагалі з на місяць-два, нехай повисираються, схочуть заробляти автобусами – дати ліцензії на нові маршрути між селами області та Тернополем ! Всьо – порєдок ! Не вміє НАДАЛ керувати, шукайте собі іншого надала. Тільки – вже дивіться “в оба”! Торік – два рази за рочок – “толкав” через свій виконком міськради ОБОВ”ЯЗКОВУ ОПЛАТУ ІНОГОРОДНІХ (не прописаних в Тернополі батьків) за дітей в садочку ! І це при тому, що в лютому – через суд – перше рішення було “заблоковане” !! Спитайте свого голову “Куди поділася бруківка з набережної ???”. Будемо ремонтувати дорогу-бруківку в Теребовлі (як по маґільниці їдеш !), може пригодитися. Запитайте, не стидайтеся, в писок не дасть. В порядку Депутатських запитів. Розмістите інфо на сайті міськради і в ПРОВСЕ !! До 1-го березня ! Як нічого ясного не буде – будуть ПРАЦЮВАТИ ОРҐАНИ. Влади, тільки іншого відомства. Теж – виконавчої ! Всі – до РОБОТИ : ЧЕСНОЇ, ВІДКРИТОЇ, КОРИСНОЇ для ЖИТЕЛІВ ФАЙНОГО МІСТА і цілого краю !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.