111

Найпоширенішими звернення на спецлінію «102» є виклики про сімейні сварки. Лише з початку року патрульні виїжджали на 34 таких повідомлення, де було складено 19 протоколів про адміністративне правопорушення.

Найчастіше такі ситуації виникають через те, що один з подружжя зловживає алкоголем або сварки виникають на побутовому рівні, Зазначимо, що від сімейного насилля страждають не лише жінки, а й чоловіки. Втім останні, здебільшого, заяву на дружину відмовляються писати. Нагадаємо, за це правопорушення передбачене покарання за ст. 173-2 КУпАП. Тягне за собою громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин або адміністративний арешт на строк до семи діб.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, — тягнуть за собою громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

2 comments

  1. Даник Михайло

    А я чо звертаюся до всіх інституцій держави – ДАВАЙ СЮДИ ДІЛЬНИЧНОГО ПОЛІЦІЇ ?? В Скала-Подільській – нема жодного (було – три). Дільничний, якщо він є на постійній основі – то він думає і робить все, й для профілактики злочинності !! Хіба це НЕ ЯСНО ??! Колись в с. Більче-Золоте прийшов старшиною Ярослав Лук”янович Стриєк. Давно, за радянщини. Дослужився до майора – на одному місці. Мав все – кабінет, палицю, пістолє, сейф, мотоцикл. Всі – і голова сільради, і голова колгоспу – зверталися, і він рішав. На місці. Не було – 102. Сам. Так сказати – “нє отходя от каси”. Не мала право дурна миша тихенько пернути в покинутому сараї, щоб назавтра він того не знав. В нього було все – і інформатори (не платні, але перевірені люди, слову яких він міг вірити, бо вони – перевірені ним же внаслідок неодноразових перевірок). Вся державна влада, включаючи – райвідділ міліції (тоді була міліція). Щось не так – приїхав воронок – і ти – завтра замітаєш вулиці в Борщові. Ніхто йому не мстив, бо він був справедливий, але – жорстокий, бо в армії служив. Вмів дати: і напутнє слово, і – приказ, який необхідно було виконувати, якщо ти не хотів попасти під гірші санкції. Він протоколів писав мало. Сказав – попробуй не зроби !! Таких нам треба поліцаїв тепер. Тим більше – в Скалу, на роздоріжжі доріг, де й кам”янецькі приїзджають…

  2. Даник Михайло

    А куди баба має поскаржитися (крім як на 102), якщо нема місцевого поліцая ?? І його координати мають бути повсюдно, на сайті та на дошці оголошень в сільських громадах ! Має мати транспорт, і бензин до того транспорту ! І – щоб жив – НА ТЕРИТОРІЇ ОТГ, щоб знав її “обичаї” та всякі інші “відокремленості”, які є в різних громадах. Але – щоб був підзвітним – нач. поліції району ! Якщо щось не так – щоб громадянин мав право комусь поскаржитись !! Тоді – буде трохи порядок ! Будьмо !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.