111

Антирекорд нічного патрулювання: в 11 разів вища норма алкоголю

У ніч з середи на четвер патрульні виявили 4 водіїв, які керували автомобілем в стані сп’яніння. Найвищу дозу алкоголю в крові інспектори виявили у 29-річного водія Daewoo Lanos. Результат алкотесту – 2,36 проміле, що майже в 11 разів вище допустимої норми.

Водій порушив Правила дорожнього руху на вулиці Об’їзна, 24 січня, близько 21-ї години. У правопорушника патрульні вилучили посвідчення водія. Винесли постанову за порушення ПДР та склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом напідпитку.

Управління патрульної поліції Тернопільської області застерігає: кермування напідпитку складає величезну небезпеку для вашого життя

1 comment

  1. Даник Михайло

    Автомайданівці (ті що можуть думати тверезо і дивитися на світ тверезо !). Зверніться до облради з просьбою, нехай облрада підготовить звернення до ВРУ про “ужесточєніє” санкцій до пияків на дорозі. Довнести в законодавство норму : при аргументованому доказі стану сп”яніння водія на дорозі – КОНФІЧКАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ В ДОХІД ДЕРЖАВИ УКРАЇНА ! Все має бути цивілізовано, докази мають бути зібрані на підставі аналізів на сертифікованих алкотестерах, все нормально зафіксовано в протоколах міліцейських і – все через суд ! Але щоб суд мав право – дати їм таке право через Закон України !! І не чекайте весни ! Пияк на дорозі – “прєступник” ! І це треба щоб знали і поляки, і литовці чи естонці. Частина машин з їхніми номерами – таки управляється заграничними пияками. Для всіх – один закон ! А якийсь йолоп каже – нащо поліція ?? Дурак, а хто ще може переловити тих дорожних хуліганів, як органи внутрішніх справ держави ?? Навчені, озброєні і – оперативно !! Не розуміє – патякає. Видно, ніколи по дорогах не їздив і думає, що все знає. Я-то їзджу часто, пияків на дорозі – не хочу бачити. Робіть щось, цивілізована громадськість, бо я живу далеко від Тернополя. А на офіційний веб-сайт Тернопільської облради не можу зайти в розділ Звернення громадян !! Чомусь ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.