Нагадаємо, 25 грудня 2017 року при огляді місця аварії, в якій загинув 56-річний тернополянин, автомобіль «Mercedes Sprinter» в’їхав у автомобіль свідків ДТП «Renault» та авто поліцейських. В результаті цього ДТП чоловік, 1989 року народження, який у момент наїзду «Мерседеса», сидів у салоні авто «Renault» та давав свідчення, помер у машині швидкої допомоги. Ще п`ятеро потерпілих серед яких 2 поліцейських- отримали різного роду травми.
Хоча прокурор вимагав для підозрюваного у скоєнні злочину за ч.2 ст. 286 КК України запобіжного заходу у вигляді триманні під вартою, ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокуратура Тернопільської області подала апеляцію на вищевказану ухвалу слідчого судді, яку задоволено.
Отож, винуватець резонансного ДТП перебуватиме від сьогодні під вартою впродовж 60 діб, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/04/torf-150x150.jpg)
Суддя Мандзій підтримав “торф’яний чорнобиль” у Тернополі
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2014/01/syd1-150x150.jpg)