Нагадаємо, у липні 2015 року колишній працівник прокуратури, керуючи власним автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, допустив зіткнення із зустрічним автомобілем у м. Кременці. Внаслідок даної ДТП водій зустрічного транспортного засобу помер у лікарні.
Збаразький районний суд, погодившись із позицією прокурора, засудив винуватця ДТП до 6 років позбавлення волі із позбавленням права керувати транспортним засобом терміном на 3 роки. Також суд зобов’язав виплатити 550 тис грн моральної шкоди дружині потерпілого та 60 тис грн – братові загиблого, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/9914203c87d72da6a84c7f49f0404eb2-150x150.jpg)
Чи зможуть канадці вийти у фінал?
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2015/08/marsh-150x150.jpg)