Побутовий конфлікт у родині з Теребовлянщини мало не закінчився трагедією. Посперечалися зять з тестем. У запалі гніву молодший чоловік наніс декілька ударів в обличчя старшому. Пенсіонер упав і не рухався. Побачивши це, зять подумав, що убив його, й побіг до сусідів.
Суcідка, якій чоловік розповів, що нібито убив літнього родича, викликала поліцію і швидку.
На щастя, потерпілий залишився живим. Медики діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, забій щоки та садна. Пенсіонеру видали направлення на судово-медичну експертизу. Загрози його життю немає.
Зятеві-забіяці інкримінують частину 1 статті 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2013/06/osvita-150x150.jpg)
Хто має складати ЗНО у магістратуру?
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/27973532_1970090216354280_3606747866099675613_n-1-150x150.jpg)