На Тернопільщині харчуються за 38 гривень на добу

Поділитися

Управління статистика в Тернопільській області поширило чергову ахінею. Тільки цього разу чиновники не розхвалюють владу, яка нібито покращує нам життя неймовірними темпами. Цього разу бездумні чинуші видали, що їхня робота нічого не варта і відірвана від життя.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у ІІІ кварталі 2017 року грошові витрати на харчування домогосподарств Тернопільщини в середньому за місяць становили 3318 грн. Вартість харчування в середньому на одну особу склала 38 грн на добу.
За даний період домогосподарства спрямували 21,4% грошових витрат на купівлю м’яса та м’ясопродуктів, 16,9% – на хліб та хлібопродукти, 11,7% – на молоко, сир та яйця, 10,0% – на цукор, шоколад та кондитерські вироби, 7,9% – на олію та жири, 7,4% – на фрукти, 6,7% – на овочі, включаючи картоплю, 6,0% – на безалкогольні напої, 3,7% – на рибу та рибопродукти, решта – на інші продукти харчування.
Частка грошових витрат на харчування поза домом склала 4,2%, повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області

На Тернопільщині неповнолітніх судитимуть за позбавлення волі дитини

Як “жирують” на Тернопільщині малозабезпечені