Прикрість року: найбільш прибутковим для “Укрзалізниці” був потяг Київ – Москва

Поділитися

Минулого року найбільш прибутковим для “Укрзалізниці” був потяг Київ — Москва. Він приніс державній компанії 154,5 млн гривень.

До п’ятірки найбільш прибуткових увійшли також потяги Одеса — Москва та Київ — Санкт-Петербург. На цих напрямках Укрзалізниця заробила 98,76 млн гривень та 20,63 млн гривень відповідно.

ТОП-5 найбільш прибуткових потягів 2017 року виглядає так:

В цілому минулого року потяги далекого сполучення “Укрзалізниці” були вкрай збитковими. Так, тільки за рік перевезення далекого сполучення принесли компанії 3,575 млрд гривень збитків.

Найбільший мінус був зафіксований за наступними напрямками: Маріуполь — Львів, Ізмаїл — Одеса та Київ — Рахів.

П’ять найбільш збиткових потягів минулого року виглядають наступним чином:

Рекордний прибуток від російського напрямку частково можна пояснити високою вартістю квитків.

Так, квиток в купейний вагон (станом на 1 березня – ЕП) за напрямком Київ-Москва в один кінець починається з 3,1 тисяч гривень, Одеса-Москва – 3,9 тисяч гривень.

При цьому вартість квитків за напрямком Київ-Одеса та Київ-Львів, які посіли 3 і 4 місце рейтингу, становить менше 500 гривень в один кінець.

Одним з факторів популярності російського напрямку може бути й той факт, що Державна авіаційна служба України у 2015 році ухвалила рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною та Росією.

У відповідь російська влада ввела симетричні заходи і вже майже два з половиною роки між Україною та Росією пряме авіасполучення відсутнє.

Варто відзначити, що від цього українці не перестали літати до Росії, але тепер вони змушені робити це з пересадками. Головним транзитним вузлом є аеропорт Мінська, повідомляє Економічна правда.

17 мешканців Перемишля є власниками 12 тисяч 500 автомобілів в Україні

У Брюсселі через забруднене повітря громадський транспорт буде безкоштовним