Ця історія змінить ваш спосіб мислення

Поділитися

Ця коротка історія сповнена натхнення і краси, і багато речей для вас зміняться.

Двоє чоловіків. Обидва серйозно хворі. Зайняли одну і ту ж лікарняну палату.

Одному чоловіку дозволялося сидіти в ліжку протягом години кожен день, щоб допомогти злити рідину з його легенів.

Його ліжко була поруч з єдиним вікном у кімнаті.

Інший чоловік повинен був проводити весь час на своїй спині.

Чоловіки розмовляли годинами. Вони говорили про своїх дружин і сім’ї, їх будинки, їх роботу…

Кожен день, коли чоловік у ліжку міг сидіти біля вікна, він описував своєму сусіду все, що він міг бачити за вікном.

Людина в іншому ліжку почала жити для тих часових періодів, де його світ був розширений життям і кольором навколишнього світу.

Вікно виходило в парк з прекрасним озером. Плавали качки і лебеді. Молоді пари ходили, тримаючись за руки серед квітів будь-якого кольору і було видно чудовий краєвид на місто вдалині.

Коли чоловік біля вікна описував все це у витончених деталях, його сусід по кімнаті закривав очі й уявляв собі цю мальовничу сцену.

В один теплий день чоловік біля вікна описав парад, який в той час проходив. Хоча інший чоловік не міг його чути, він міг бачити це в своєму розумі.

Проходили дні, тижні і місяці.

Одного разу вранці прибула медсестра і принесла воду. Вона знайшла мертве тіло людини біля вікна, яка мирно померла уві сні. Вона була засмучена і попередила, щоб прийшли за тілом.

Як тільки це стало доречним, інший чоловік запитав, чи можна його перенести на ліжко біля вікна. Медсестра погодилася і, переконавшись, що йому було зручно, залишила його.

Повільно, болісно, він підвівся на лікті, щоб вперше поглянути на реальний світ зовні. Він напружився, щоб повільно обернутися, щоб подивитися у вікно поруч з ліжком.

Вікно дивилося в порожню стіну.

Чоловік запитав медсестру, що могло змусити його померлого сусіда по кімнаті так яскраво описувати такі чудові речі за межами цього вікна.

Медсестра відповіла, що чоловік був сліпий і не міг навіть бачити стіну. Вона сказала: «Можливо, він просто хотів підтримати тебе».
Епілог:

Це величезне щастя мати можливість зробити інших щасливими, незважаючи на наші власні ситуації. Щастя збільшується, коли ви ділитеся. Якщо ви хочете почувати себе багатим, просто порахуйте все те, що у вас є, і що не можна купити за гроші».

Автор цього оповідання невідомий. Однак оригінальна історія, з якої воно було взяте була написана Гаррі Бушманом «Людина за вікном».

У Франції активісти влаштували пікет біля маєтку доньки Путіна

У Тернополі відкриють виставку Анни Петушинської