Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
У Підгайцях ледь не згорів недіючий кінотеатр
1.7k перегляди
Поділитися
27 лютого о 5 годині 30 хвилин в Підгайцях на вулиці Міцкевича, 24 виникла пожежа на другому поверсі недіючого кінотеатру. Вогнем знищено дерев’яне покриття підлоги на площі 70 м.кв. Пожежу ліквідовано двома відділеннями 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння пожежі врятовано будівлю недіючого кінотеатру. Обставини виникнення пожежі встановлюються.