Україна здобула першу медаль на цьогорічних Олімпійських іграх

Поділитися


І одразу – золоту. Фристайліст Олександр Абраменко з Миколаївщини виконав стрибок, який до цього часу ніколи не демонстрував на змаганнях. І отримав за нього 128,51 бали та перше місце. Соцмережі вибухнули хвилею вітань і захоплення. Люди дякують Абраменку та захоплюються його волею до перемоги.

«Між іншим, у фінал Олександр потрапив лише з другої кваліфікації і підсумковий результат був лише 9-тим. У фіналі ж у перших двох спробах був далекий від фіналу, але ж у останній фінальній спробі показав найкращий результат! Ось що означає зібратись на фінал!», – коментує Володимир Шуберт.

Чимало користувачів соцмереж звертають увагу і на те, що Україна випередила Китай і команду ОАР («олімпійських атлетів з Росії») у медальному заліку Олімпіади. Нині українські олімпійці ділять 17-ту й 18-ту сходинки з командою Польщі, яка також має одне «золото».Олександрові Абраменку 29 років. Він з Миколаєва. У 2016 році він виграв Кришталевий глобус Кубка світу в лижній акробатиці. Минулий сезон Абраменко пропустив через травму. В цьому сезоні українець посів друге місце на етапі Кубка світу в Лейк-Плесіді і в загальному заліку Кубка світу йде на шостому місці, повідомляє radiosvoboda.org

Процес закриття яблунівського дитячого тубсанаторію увійшов у завершальну фазу

Патрульні розшукали водія, який втік, не розплатившись за пальне