За які “гріхи” поранили в центрі Тернополя колишнього депутата Ігоря Турського?

Поділитися
На фото: Ігор Турський (зліва), Іван Сороколіт (в центрі) та Роман Навроцький.


Як відомо, сьогодні в обідню пору в центрі Тернополя на колишнього депутата Тернопільської міської ради Ігоря Турського напав невідомий. Свідком цього став його колега – Іван Сороколіт та декілька перехожих. Ось як  це описує пан Сороколіт:”Ігоря Турського підрізали досить сильно. У центрі міста. Біля кафе “Лампа” (колишнє Ретро). Ігор йшов за сином в школу. Я був поряд з ним. Йшли зі “Скаварідки”, де були хвилин 15. Перед тим були в ГУНП (забирали відповіді на свої звернення. потім їх викладемо).
Ми йшли разом. Підбігла істота з-заду, порнула з всієї сили стегно ноги і побігла. Відразу взагалі не зрозуміли що відбулось. Свідки кажуть, що істота зашпорталась і планувала наносити удар по-іншому і промахнулась. Було кілька свідків цього всього.
Кров ледь-ледь зупинив перехожий наклавши джгут. Добре що багато перехожих і знайомих зійшлось і почало допомагати.
Зараз Турський на операції (як я розумію – задіта артерія).
Не телефонуйте ні мені, ні турському.

Конфліктів НІ З КИМ, окрім самі знаєте з ким, вже більше року ні я, ні Турський не маємо“,- написав Іван Сороколіт.

Екс-депутат має наввазі міського голову Тернополя Сергія Надала і партію “Свобода”, яка з допомогою тітушок блокувала тривалий час мерію, щоб не пропускати депутатів, які, на думку тягнибоківців, зрадили партію.

Ввечері Сороколіт описав ситуацію детальніше:”Про “страшні злочини” Турського і Сороколіта.

Коротко як ми з Ігорем Турським опинилися разом в той час на маршруті Театральний майдан – 3-тя школа.

Міський голова Сергій Надал і “Свобода” вже близько року поширюють через інтернет-сайти на друковану пресу брехню про, так би мовити, нашу злочинну, корупційну діяльність та різного роду, так би мовити, кримінальні справи (у тому числі по моїй роботі в КП “Тернопіль Інтеравіа”).

Місяць тому ми вирішили з Ігорем Турським написати офіційні (нижче наведені) звернення в поліцію, щоб нам надали інформацію чи щодо нас є якісь кримінальні провадження.

Майже через місяць, саме сьогодні, нас повідомили, що ми можемо отримати відповіді. Тому близько 15:30 ми завітали в ГУНП і забрали відповіді. Далі, зайшли на 20 хв. в “Скаварідку” і після цього разом попрямували в сторону 3-ї школи, де Ігор планово мав забрати свого сина.
Близько 16:10 на Ігоря вчинили напад.

Дякуємо за чіткі відповіді поліції на наші запити”. У соцмережах тернополяни активно коментують ситуацію. бажають пораненому одужання.Податківці заженуть у стійло тернопільських перевізників?

Команда Заставного, не гребучи жодними засобами, почала атаку на економічний університет