“Алло, ваша картка заблокована”, – дзвінок від шахраїв

Поділитися

Майже щодня до поліцейських Тернопільщини звертаються громадяни, які були ошукані телефонними шахраями і втратили від кількох сотень до десятків тисяч гривень. Знайти зловмисників надзвичайно складно, бо усвідомлюють жертви, що втратили у пастку, надто пізно.

Такий прикрий випадок стався із 58-річним тернополянином. Потерпілий повірив, що незнайомець, який близько 18 години зателефонував на мобільний, є працівником банку. Відтак, щоб відновити доступ до начебто заблокованої картки, повідомив шахраєві усі персональні дані та паролі до кредитки. Результат очікуваний для таких випадків – з рахунку зникло більше п’яти тисяч гривень.

Найкращий спосіб вберегти власні кошти – нікому не повідомляти дані, які можуть надати доступ до вашого банківського рахунку. Запам’ятайте, працівники банку ніколи не телефонуватимуть вам і не запитуватимуть пін-код, логін, пароль, cvv-код і номер картки. Якщо ж незнайомець наполягає на отриманні такої інформації, негайно припиняйте розмову, бо вам телефонує шахрай, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Крадіжку з будинку інкримінують правоохоронці Тернополя місцевому жителю

Раніше судима тернополянка обікрала нігерійку