Фанати Гаррі Поттера помітили помилку в новому трейлері «Фантастичних звірів»

Поділитися

Прихильники саги про чарівний всесвіт Гаррі Поттера помітили кіноляп у трейлері до нової частини спін-оффу «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда».

Як пише The Independent, фанати помітили у трейлері фрагмент, у якому Міністр магії та його супутники використовують явлення для того, аби переміститися у школу Гоґвортс (Hogwarts). Однак у попередніх книгах авторка Джоан Роулінг неодноразово наголошувала, що такий спосіб переміщення у Гоґвортсі може використовувати тільки його директор – Альбус Дамблдор.

Фанати виокремили дві версії для того, аби пояснити цей момент у трейлері: або на той час цього обмеження ще не існувало, або ж творці фільму припустилися помилки.До цього кіностудія показала лише один кадр з майбутнього фільму, аби натякнути на сюжет стрічки. На картинці було зображено документи, які герой Ньют Саламандер подав на отримання візи. В них вказано, що його професія – «магозоолог». Також на документі стоїть печатка Міністерства магії, яка вказує що у візі персонажу відмовлено, тому що він «відмовився розкрити подробиці минулої подорожі».

Спочатку студія планувала створити три фільми про «Фантастичних звірів», однак потім розширила їх до п’яти, повідомляє Media Sapiens

Мешканці вулиці Лесі України готуються перекрити одну з центральних вулиць Тернополя

У Тернополі майже годину гасили пожежу