111

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджету Великогаївської сільської територіальної громади за період з 01.01.2015 по 30.09.2017.
Під час аудиту виявлено низку проблемних питань у діяльності Великогаївської сільської ради та її структурних підрозділів, що призвели до недоотримання доходів бюджетом на суму 3,1 млн грн та до неефективного використання майже 97 тис. грн. Орієнтовний щорічний обсяг резервів додаткових надходжень склав 1,7 млн грн.
Фахівці з’ясували, що основними причинами недоотримання коштів бюджетом є відсутність дієвого контролю за повнотою виконання умов договорів оренди земель; неприведення договірних відносин до вимог законодавства; безоплатне використання земельних ділянок.
Крім того, бюджет недоотримав доходів через невикористання повною мірою можливостей щодо спонукання замовників будівництва об’єктів до участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
Державні аудитори надали місцевій раді пропозиції, спрямовані на залучення всіх можливих резервів наповнення місцевого бюджету, повідомляє прес-служба Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області1 comment

  1. Даник Михайло

    “Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби” хоч зо 2 перевірки робили за минулий рік ? Правильності використання по цільовому призначенню бюджетних коштів ОТГ, створених ще 2015-го року. Там вже Є ЩО ПРОВІРЯТИ ! Чи Барна С.С. Вас, як “фахівців” навіть не пускає “попастися”. Кажіть, показуйте. Якщо нє – попрошу Ґройсмана, той – пустить. З РЕЗУЛЬТАТОМ від тої роботи. ОПРИЛЮДНЕНОЇ не в папках кабінетних, а на офіційних сайтах громад та засобів масової інформації ! А то, курва, щось ніхто не сидить !! Що, місця нема чи ПОРУШЕНЬ ? Чи грошей громади мають – кури не клюють ? Звідки ? Треба “зашивати” якось ту діру в бюджеті в 81 мільярд (дефіциту), економно використовувати кошти та майно !! Вчили Вас там, по інститутах, чи дипломи – липові ?? Роботу хоче громадськість бачити ! Розвивати Громадянське суспільство треба на основі суспільної свідомості !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.