На трасі міжнародного значення у містечку Монастириська справжній колапс

Поділитися

На Тернопільщині, у містечку Монастириська, справжній колапс на трасі міжнародного значення. про це пише у соцмережі Світлана Безділь і додає фото на підтвердження своїх слів:””Укравтодор,пишу вже третє звернення до Вас, два попередні в повідомленні не допомогли! Скажіть будь ласка, скільки можна ігнорувати людей, а, скільки?
ЛЮДЕЙ обливають брудом(в прямому розумінні), сьогодні дівчинка стояла бідна та плакала від того що її повністю “обтряскала” грузова машина, дитина йшла додому зі школи , ця бідна дитина була повністю мокра, як після купелі ! Навіть до тварин ліпше відносяться, скільки ще можна терпіти цей колапс, який відбувається на трасі міжнародного значення в місті Монастириська Тернопільської області в районі Автобусної станції!
А де наші очільники, які щодня їздять цією дорогою по декілька разів? Кожен рік спихуючи цю проблему один на одного? Чому не піднімають це питання в області, по колегіям? Чому?
Це повний пофігізм та збайдужіння! Я пересилала Вам фотографії ще влітку Шановний “Укравтодор , в перший раз, акцентувала Вашу увагу що на даний час проводяться роботи по вкладанню асфальту в місті та є можливість виправити ситуацію, яка склалася на даній ділянці! Нуль! Реакції нуль!!!!!
Може, як склалася така ситуація, перекриємо дану ділянку та влаштуємо там курорт, таке собі “Монастириське море”, насадимо пальми,шезлонги, як Вам така ідея?

“Степан Барна візьміть ситуацію під особистий контроль, бо нічого не допомагає! Подивіться на фото зроблені починаючи з літа до сьогодні! Скільки ще можна знущатися над людьми? Нас нарешті почують?- пише Світлана Безділь.

А ось таке паскудство спостерігається влітку.

Племінниця спустошила електронний гаманець тітки

Патрульні оперативно розшукали викрадені номерні знаки