111

Не набридло ходити по колу? Заголовки “Розслідування вбивства В’ячеслава Чорновола можна поновити в будь-який момент – МВС”. Або можна взяти будь-який заголовок про вбивство Гії. Там теж маса обіцянок, гучних заяв. І так – куди не кинь. У нас тепер трибуна Верховної Ради – зручний майданчик для шоу-мена дужегенеральногопрокурора. Театральність зашкалює.

І дозволю собі не погодитися з Леонид Швец що обвалення рейтингу ґаранта відбулося по-Мальдівах. А ні. Воно почалося з дня обрання. Він нас надурив вже 100500 раз. І, найголовніше, він думає, що довкола дурні. Ну от з часу виборів: “я закінчу АТО…” І шо? Тільки от зараз. І не треба розказувати про сивину. В мене теж є. З останніх “приколів”: податок на виведений капітал. Різниця в три дні. Надурив. Нічого такого не хоче й не буде. Постійне самозбудження, як з декларуванням ГО статків. Категорично “проти”, але не так щоб дуже. Ну от для мене немає нічого нового. Петро Порошенко це постійна найобка. Вибачте, Пане Президенте, але це так. Сказати одне, пообіцяти, а зробити так, як треба. І в цьому його проблема. І саме він її автор. Він думає що дурить усіх довкола, а дурить сам себе. А все це причина безмежної жадібності. І самовпененості. А так не є.

Ну і от вона – фініта ля комедіа. Історія президентств нам це доводить. Перший недобув. Другий два рази був. Третій “від дзвінка до дзвінка”. І навіть більше дзвінка. Четвертий, “леґетимний” – недобув. Ось, п’ятий. Поки є. Але не треба нас дурити. А? Бо доля – це така іронія!

Роман Скрипін1 comment

  1. Даник Михайло

    А ти б який План запропонував, добродію ?? Чого Ти сам бажаєш собі, своїй рідні, своїм друзям та знайомим ?? Не питай когось про якийсь План, якщо Тобі всі відомі люди – політики, чи й просто економісти, юристи, інженери – не підходять… То “бери” безвіз – та й вали в вільне плавання, якщо не знаєш до якого берега пристати !! Я б залюбки пристав до нової партії “За життя”, розділяю принципи і розумію програмні засади Громадянської платформи. Всіх інших – треба вже “відчахнути” від основної політики, вони вже – “проїлися”, згоден. Не варто тратити час для їх нового наслідування і підтримки…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.