Шахрайства з банківськими карками: тернополяни втрачають великі суми грошей

Поділитися

З банківської картки 40-річної тернополянки пройдисвіти зняли вісім тисяч гривень, а 29-річна жителька обласного центру, повіривши шахраям, втратила майже три тисячі гривень.

Не повідомляти жодних даних банківських карток – про це не раз уже застерігали поліцейські. Такі необдумані вчинки обертаються матеріальними втратами.

На мобільний тернополянки зателефонував абонент з невідомого номера і представився співробітником якоїсь компанії, яка начебто займається безпекою клієнтів Приватбанку. Попередив жінку, що вона може втратити кошти, що зберігаються на картці, тому потрібно вжити всіх заходів, аби цього не сталося. Замість покласти слухавку, жінка зацікавилася послугами безпеки – і потрапила на гачок пройдисвітів. Поки тернополянка називала незнайомцю дані картки, повідомляли цифри паролів, що надходили у вигляді смс, з її рахунку щезло вісім тисяч гривень.

За такою ж схемою зловмисники розвели ще одну жительку обласного центру. Жінці зателефонували начебто зі служби безпеки банку Альфа. Телефонна розмова обійшлася потерпілій у майже три тисячі гривень.

Поліцейські вкотре просять краян бути дуже обережними та безпечними, коли трапляються подібні ситуації. Пам’ятайте, служба безпеки жодного банку, ні тим більше якісь компанії-посередники не телефонують до клієнтів з пропозиціями вберегти їхні кошти. Почули таке у телефонній трубці – покладіть її і не приставайте на розмову, повідомляє відділ комунікації поліції
Тернопільської області

В районі гори Піп Іван заблукало троє туристів: 30-річний тернополянин вижив, а 34-річний закарпатець загинув

60-річний мешканець Бережан викрав ноутбук у продавця одного з торгових закладів міста