“От така дорога на вулицю Долина в с. Осташівці Зборівського району. Де діти кожного дня ходять в садочок і в школу. Просимо поширити”,- пише пані Олена.
Чи допоможе селянам керівник району Ігор Яворський – питання скоріше риторичне, оскільки очільник Зборівського району зараз нібито має клопіт в суді – не вніс в декларацію квартиру і тепер вже два судові засідання, які мали відбутися, “відтягують”.