Чомусь непоміченими залишилися заяви Єгора Соболєва та Семена Семнченка про те, що не буде мирних акцій і що у людей є зброя. Чомусь не звертають уваги на затримання пікетинків зі зброєю. А вилучення гранат під час демонатажу наметового містечка під Радою вже сприймається як дрібниця.
Якщо подивитися на “Офіцерський корпус” то в керівництві можна побачити волонтерку, котра на виборах ОТГ балотувалася від партії “Самопоміч”, Аллу Борисенко. На її ФБ-сторінці багато фото з Володимиром Рубаном.
Разом з Надіє Савченко, котра готова взяти на поруку “справжнього офіцера” Володимира Рубана, Алла Борисенко організувала пікети матерів полонених під Адміністрацією Президента та Верховною Радою. Савченко та Борисенко підбурювали матерів до голодування. Правда, чомусь вони не проводили таких акцій під посольством Російської федерації, що виглядало б більш логічно.