За 2017 рік аудиторія Viber в Україні зросла вдвічі

Поділитися

У Viber не розкривають точних показників, проте відомо, що наприкінці 2016-го року сервісом користувалися близько 16 млн людей з України. У компанії відзначають, що зараз месенджер «є у кожного другого мешканця України».

Згідно з даними Viber, за 2017 рік українські користувачі відправили 55 млрд повідомлень, що на 80% більше, ніж у попередньому році. Середня тривалість розмови українських юзерів перевищила 6 хвилин.

Кількість аудіо та відеодзвінків зросла до 1 млрд, що в два рази перевищує показник 2016 року. Крім того, компанія повідомила, що користувачі 35 млн разів поділилися Gif-зображеннями та файлами через Viber.

Нагадаємо, на початку березня компанія Viber оголосила про запуск групових чатів на мільярд користувачів під назвою Viber Communities.Ними будуть керувати спеціальні адміністратори.

Раніше Viber додав можливість поміняти пов’язаний з акаунтом номер телефону, при цьому не втрачаючи сам акаунт та дані в ньому, повідомляє Media Sapiens

У Гусятині відкривають водолікарню, а ці світлини розмістять на листівках, щоб заманити відпочивальників

“Оновлені” програми з літератури для старших класів не матимуть жодного позитивного впливу на якість літературної освіти