111

Чергова партія стентів вже в регіонах! Переконайтеся, що ваші близькі та родичі знають про урядову програму екстреного стентування і те, що ніхто не має права вимагати від них коштів за стенти.

Всього медзаклади в областях України отримали 5323 стенти – це додаткова поставка до 4657 стентів, котрі були відправлені в регіони минулої осені.

Це високоякісні стент-системи, вироблені у США та Європі, що пройшли суворий контроль і є повністю безпечними для життя й здоров’я українських пацієнтів.

Разом зі стентами в області також розвезені необхідні медичні вироби для їхнього встановлення.

У табличці ви можете побачити – скільки стентів з цієї партії відправили до кожної з областей. Вони є в медзакладах, де забезпечують екстрену допомогу пацієнтам з інфарктом міокарда.

Серед цих медзакладів – 24 сучасних кардіоцентри, які надають безоплатну допомогу при інфаркті щодня та цілодобово. Щоби кожен пацієнт зміг отримати якісну допомогу при інфаркті якомога швидше – ми разом з урядом та регіонами розбудовуємо мережу таких кардіоцентрів. Цьогоріч у бюджет закладено фінансування для відкриття ще 13 кардіоцентрів в 11 областях.

Всього до кінця року у регіони буде поставлено 20 000 стентів – як показує середня річна статистика, цього має вистачити, щоби надати безоплатне стентування всім, кого спіткав інфаркт та потребує термінової допомоги.

Просимо підтримки від громадськості та ЗМІ – поширюйте інформацію про безоплатне стентування та допомагайте контролювати, щоби пацієнти його отримували!

Більше про урядову програму надання допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда – http://moz.gov.ua/kardiocentri

Уляна Супрун1 comment

  1. ВОЛОДИМИР

    Доброго дня . Як бути тим котрі купили за свої кошти в березні місяці 2018р. за 38000грн.
    може є якась програма з часткового повернення коштів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.