Жодна влада за Незалежної України такого не творила у Тернополі як свої манкурти, переодягнені у вишиванки. Інтернет-газета “Про все” писала неодноразово як депутати і керівництво Тернопільської облради знищує школу мистецтв. Нещодавно ми повідомляли, що під загрозою існування перша музична школа.

Сьогодні депутат міської ради Андрій Шкула оприлюднив у Фейсбуці пост про те, що на території другої музичної школи планують звести багатоповерхівку, а директора школи планують звільнити, оскільки вона впирається такому нахабству керівництва міста: “Нова гаряча точка міста.На території музичної школи, через інвестугоду, планують багатоповерхівку. Батьки учнів та працівники закладу проти. Директор теж не в захваті (його напевне звільнять).
З Назаром Зелінка взяли участь в зборах працівників. Юридично допомогти школі взявся Віталій Сороколіт . Збираєм документи та координуємо дії задля збереження школи та її території”, – повідомляє Андрій Шкула і додає фото.

Складається враження, що Сергій Надал, його бидлувата “Свобода”, прислужники з Радикальної партії Ляшка, “Батьківщини” і “Народного контролю” геть втратили глузд у стінах Тернопільської міської ради. Ми не ідеалізуємо “Самопоміч”, яка в облраді знищує школу мистецтв, але схоже, політики Тернопільщини геть втратили відчуття реальності… А що допомагає прийти до тями знахабнілій бидлоті? Акції протесту? Роздача повітряних кульок з критичними написами? Голодівка протестуючих? Звісно, що ні… Тому, на нашу думку, у файному місті слід очікувати, що ось-ось щось станеться резонансне на всю Україну…  Терпіння тернополян вривається…

P.S. Вчора у першій музичній школі був концерт наймолодших учнів. Педагог-ведуча вечора оголошувала кожного учня, розповідала про досягнення дитини і звідки вона. Так ось, через одного – малеча з багатодітних сімей. Навчаються, відповідно, усі ці дітки безкоштовно. Є навіть дітлашня, в якій семеро братиків і сестричок. Є вихованці-скрипалі, які всі троє грають. У такий складний фінансово час це чи не єдина можливість дітям відвідувати гурток, розвивати свої таланти…

Що ж це коїться тернопільська влада? Невже хоче викинути на вулицю малозабезпечених?

 

1 comment

 1. Amir Allozawr

  Не буде ні резонансу, ні вибуху, ні протесту. Тверезомислячі люди не просто роз’єднані, вони не мають ні спільного керівництва, ні інфраструктури руху спротиву, ні належного фінансування, ні всезагального висвітлення у ЗМІ. Незгідні і незадоволені або викручуються поодинці, або виїжджають за кордон. Натомість значна частина місцевої преси, маршрутне телебаченя, половина (якщо не більшість) тернопільських інтернет-ресурсів займають відверту пронадалівську позицію.

  Показовим є привітання мешканців міста від депутат Тернопільської обласної ради Володимира Бобка: http://gazeta.te.ua/spravzhni-ternopolyany-vidchuvayut-nastrij-mista-a-ne-shukayut-v-nomu-brud/
  “Справжні тернополяни відчувають настрій міста, а не шукають в ньому бруд”,
  “Є люди, котрі відірвавшись одного разу від свого коріння, блимнувши на згадку про себе рідному селу чи місту задніми ліхтарями рейсового запилюженого автобуса, осіли в Тернополі, але Тернополянами так і не стали. Їм це місто не болить, вони не відчувають його настрій, не бачать позитиву, зате з радістю вишкрябавши забуту какаху десь із-поза закинутих гаражів витягують її в руках, як Прометей вогонь, і несуть в маси показуючи всім як тут зле живеться”.
  Тобто, якщо ти бачиш в Тернополі відверті негаразди і кажеш про це вголос – ти шукаєш бруд і носиш “какаху” (г..на кусок). А якщо закриваєш на правду очі і бачиш лише свята і фестивалі – ти “відчуваєш настрій міста”.

  Саме тому Надал як система, нажаль, непереможний. Єдине втішає, що нам, українцям, не вперше перемагати непереможних.

Напишіть відгук