Злодії збагатилися завдяки незамкненим дверям

Поділитися

Невідомі злодії винесли з помешкання жителя Кременеччини чималу готівку. Причина проста – незачинене помешкання.

Подія трапилася у селі Лідихів. Чоловік, на свою біду, залишив барсетку у приміщені літньої кухні. У сумці була чимала готівка – 1200 доларів та шість тисяч гривень.

Допоки їх власник порався по господарству, на обійстя проник невідомий та завдяки незачиненим дверям легко розбагатів. Пропажу потерпілий помітив не одразу, вже близько обіду, хотів взяти гроші з гаманця та так його і не знайшов.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно частини 3 до статті 185 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції закликають усіх мешканців краю не нехтувати елементарними правилами безпеки:

– пам’ятайте, що незважаючи на те, на скільки часу ви покидаєте помешкання чи знаходитесь неподалік, завжди замикайте вхідні двері. Адже одного разу ви можете знехтувати правилами безпеки, а потім станете черговою жертвою пройдисвітів.

Не забувайте, що зачинений будинок, це не гарант того, що до середини ніхто не потрапить. У всіх випадках господарі залишають ключі від помешкання в легкодоступних та відомих місцях, таких як, підвіконник, килим, взуття, або й зовсім не зачиняють вхідні двері.

Якщо ви помітили підозрілих осіб, які приїхали до села чи міста, та викликають у вас сумніви, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102», повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

У парку Національного Відродження розпочались знову будівельні роботи

Про гнилу українську владу