“Школа Левиць”: правильний підхід до самовдосконалення чи психолог-самоучка, який розуміє в стосунках не більше тумбочки?

Поділитися

Нещодавно, 10 травня, відбувся тренінг-презентація від “Школи Левиць”. Я натрапила на оголошення про проведення тренінгу чисто випадково, гортаючи новини інстаграм. Одразу насторожив факт, що можуть приходити лише дівчата і тільки 18+. Здавалося б, самовдосконалення необхідне дівчині в будь-якому віці, але чому тоді вікове обмеження? Далі стане зрозуміло…
Презентація розпочалася досить таки непогано. Чоловік, який проводив презентацію, представився Богданом Успішним (цікаво, яке справжнє прізвище), практичним психологом зі Львова. Спочатку кожна учасниця представилась і сказала, що очікує від презентації, після чого розпочався тренінг. Методи Богдана залишились для мене взагалі незрозумілими і непрофесійними. А розпочалося все з безглуздого анекдоту про чоловіків нетрадиційної орієнтації. Далі декілька листків прочитаного тексту, здавалося, психолог їх бачив вперше. Після чого Богдан запросив дівчат на середину і сказав стрибати на одній нозі на час, під приводом, що це має підняти самооцінку, а він тим часом дивився на всіх хтивим поглядом, і особливо на частини тіла, які в той момент виділялися. Не зрозуміло, як психолог перейшов до теми куріння, зробивши вульгарне порівняння. Богдан наголосив, що дівчина, яка “пхає” до рота сигарети – це теж, що вона “суне в рот” член бомжа. Увесь тренінг супроводжувався матами і нецензурною лексикою, що апріорі є недопустимим для вихованого, культурного чоловіка. Психолог це аргументував тим, що так інформація краще “доходить”. Насправді це було пошло, вульгарно, некультурно і, чесно кажучи, огидно.
Богдан також озвучив “секрет”, як звабити чоловіка. Його версія: якщо ви говорити з коханим про серйозні речі, такі як війна, політика, в цей момент необхідно думати про свої соски. На думку психолога, від цього в чоловіків “їде криша”.
Склалося враження, що це була примітивна реклама “школи левиць”. В кінці розігрувалися сертифікати на тренінги з Богданом Успішним.

Варто звернути увагу, що пробне побачення з психологом коштує 1000 грн, а індивідуальна консультація – 5500 грн. Богдан явно переоцінює свої знання, свій талант психолога, якого у нього явно немає, як і вищої освіти. Враження у мене негативні, 2,5 години життя потрачені впусту. Методи “успішного” є абсолютно непрофесійними і неефективними, навіть алкаш Петя під під’їздом краще розуміється в стосунках, і якою повинна бути дівчина.
Презентацією я залишилася розчарована.

Агата Квін

Як сьогодні ганьбились тернопільські чиновники з управління юстиції

Допоможіть розшукати зниклу жительку Тернополя Лесю Холод