111

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції № 126 від 02.12.2016р. та наказу Тернопільського обласного управління водних ресурсів № 53 від 07.05 в Тернопільському облводресурсів розпочато роботу з оцінки корупційних ризиків (ідентифікація, розгляд та оцінка корупційних ризиків у діяльності водогосподарської організації).
В десятиденний термін буде створено комісію з оцінки корупційних ризиків.
За результатами роботи комісія підготує Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків та заходи щодо їх усунення, повідомляє сайт водників.

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Та що там – на морі (як вилами по воді) ? А хто на суші може ЗРОБИТИ ОЦІНКУ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ ?? На ІНВЕСТИЦІЙНОМУ ФОРУМІ – буде щось про це (починає роботу на збаражчині 24-го числа – з сайту ТОДА. Запросіть й селищних голів, зокрема – зі Скала – Подільської ОТГ. Має неабиякий досвід “як знайти” гроші на невідкладні поточні витрати навіть без РАДИ !!! Прочитайте, якщо Ваша охота, Розпорядження селищного голови за № 77 від 27.03.2018 р., ОПРИЛЮДНЕНЕ 16.04.2018р. Можна “взяти” кошти в вересня місяця (він звідкись ще має ???). Можна й від Миколи Вересня “надібрати”, бо він, сараку, багато заробив від олігархів – земельних магнатів за торішнє своїм голосом зроблене ОГОЛОШЕННЯ : “Продаваймо ЗЕМЛЮ”. І в декларації про доходи – не показав скільки хапнув… Я спочатку думав, що селищний голова в цього Вересня “рекетнув”, ну, думаю, молодець… Але вересень – ще замалий, тобто – з малої літери…Вчіться, поки такі голови мають голови ! Он яке видумують ! ІНВЕСТФОРУМ разом з барновським ФАНДРАЙЗИНГОМ. Ризиків – нема !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.