Більше 65 000 гривень викрала невідома особа. Саме з таким повідомленням до працівників Чортківського відділу поліції звернувся житель району. Чоловік зазначив, що у його матері поцупили всі наявні заощадження.
За словами потерпілої, готівку вона зберігала на території свого господарства, на якому вже тривалий час не проживає. Схованкою обрала непомітну клітку, яка колись слугувала для тримання кролів. Краянка вирішила, що це надійне місце, аби вберегти гривні від зловмисників, але виявилося навпаки. Жінка не повірила своїм очам коли виявила відсутність готівки. За допомогою звернулась до поліцейських.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.
Працівники поліції звертаються до місцевих мешканців аби вони належним чином зберігали свої кошти. Адже у багатьох людей скупчуються готівкові заощадження – не всі довіряють банкам і кладуть їх туди на депозит. Або в фінансових установах зберігається тільки частина грошових коштів, а решта – дома.
Запам’ятайте, що зберігати готівку в легкодоступних місцях – це джек-пот для крадіїв.
Зберігаючи гроші вдома – ви піддаєте їх небезпеці, так як ймовірність крадіжки – велика, якщо ви досить надійно не захистили свою квартиру. Сучасні злодії – мають великий досвід крадіжок, вони знають всі хитрощі господарів.
Зловмисники полюбляють перевірити наступні схованки:
• Шафи, тумбочки, шкатулки – найризикованіші місця для крадіжок ваших грошей;
• Книги в бібліотеці;
• Матрац – популярне місце для заощаджень, але всім відоме;
• Картини і дзеркала – відоме місце, куди крадії обов’язково заглянуть.
Найкраще – придбати сейф для дому, адже це відмінна тактика для захисту від втрат. Таким чином, часто і надовго їдучи з дому, ви забезпечите пристойну безпеку всіх цінностей у разі спроби пограбування, пожежі або інших форс-мажорних обставин.
Сейф може стоять окремо, бути меблевим або вбудованим в стіну. Тут ви покладаєтеся тільки на свої переваги і смак., а от різниця сейфів за типами змушує замислитися.
Одним з переваг вбудовуваних сейфів для дому, є те, що його складніше виявити, а тим більше, винести. Він монтується в стіну і фіксується цементним розчином. Він практично не піддається злому, так як основний захист припадає на стіни. Вам потрібно лише поклопотатися про надійну запірну систему такого сейфа, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області