111

У Києві цигани захопили національний парк під табір, відбиваються камінням і цеглою!
Цигани захоплюють НПП “Голосіївський”.
122 квартал Київського лісництва.
Сторонні особи фактично захопили частину лісового кварталу. У лісі облаштовано кустарні помешкання, землянки, печі. Знищено ґрунтовий та рослинний покрив, територію навколо засмічено продуктами життєдіяльности та побутовими відходами. Працівників лісопарку на захоплену територію цигани не допускають, при цьому самовільно валять ліс, переважно дуби, та використовують їх як дрова для обігріву та приготування їжі.
Поліція ігнорує звернення адміністрації НПП “Голосіївський” та КП “Святошинське ЛПГ”. Офіційні звернення до поліції залишаються без результату. 6 червня під час перевірки 122 кварталу цигани напали на працівників служби державної охорони ПЗФ та активістів, які спробували потрапити на самозайняту територію, і закидали їх камінням, цеглою та іншими предметами. На виклик по лінії 102, який було продубльовано двічі, підтримки надано не було. Ба більше. Поліція навіть не зателефонувала за фактом виклику.
У той час, поки поліція не звертає уваги на проблему, циганське містечко розростається як гриби після дощу. На сьогодні зафіксовано облаштування двох нових таборів у сусідніх кварталах національного парку.

Oleksandr Sokolenko

1 comment

  1. Михайло Даник (@MykhayloDanyk)

    Цигани, як нацменшина – теж мають право приїхати до стольного града ! Може в них – якийсь з”їзд чи інвестиційний форум ? Надати їм житло десь поблизу до Києва, біля річки та лісу, щоб і городець з петрушкою можна було мати (є ж покинуті селянські хати в кожному селі ! )- та й нехай живуть. До школи ходять, коней підковують, в карти ворожать… Щось мусять робити, раз вони є…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.