111

Вчора 9 липня,, близько 20 години, патрульним прийшло повідомлення про те, що по вул. Чумацька невідомий громадянин із автомобіля синього кольору здійснює постріли із предмета, що схожий на пістолет.
Екіпаж оперативно прибув за вказаною заявником адресою. Обстеживши прилеглу територію, було виявлено транспортний засіб та особу, яка підпадала під орієнтування. При поверхневій перевірці у чоловіка було виявлено пістолет. Поліцейські на місце події викликали слідчих з Тернопільського відділу поліції. Ними було встановлено, що це травматичний пістолет для відстрілу гумових куль та у чоловіка є всі відповідні документи. На 55- річного громадянина складено протокол старшим інспектором дозвільної системи за ст. 174 КУпАП (стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку) та експертами вилучено пристрій, оскільки це передбачено санкцією статті.1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Має дозвіл, але використовував без потреби, ще й в людних місцях : значить при одержанні медичної довідки перед ОДЕРЖАННЯМ дозволу ПСИХОТЕРАПЕВТ щось наплутав ! Зліквідувати дозвіл !!!І зброю ! Службі внутрішньої безпеки МВС – відкрити першопочаткові документи для ДОЗВОЛУ, щоб виявити ПРІЗВИЩЕ ПСИХОТЕРАПЕВТА та ходатайствувати в медзакладі про його дискваліфікацію ! Так має бути !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.