111


Надзвичайно активно взялися небайдужі тернополяни за місцевих негідників, які захищали незаконне будівництво в парку Національного Відродження. За кілька днів були оприлюднені імена найбільш агресивних молодиків. Нині вже виготовлений постер з іменами 18 запроданців: Патиковський Дмитро, Смаль Ярослав, його брат Смаль Назар та батько Адрій Смаль, Тарас Пастух, Роман Бурик, Петро Будола, Мирослав Лукащук, Владислав Сиротюк, Тарас Ковальчук, Василь Фірташ, Віктор Маньковський, Юрій Ляпандра, Дмитро Дацик, Бігус Саня, Дмитро Снігир, Шастун Дмитро, Андрій Квасниця. Наразі це приблизно половина з тітушок. Цими днями постери з іменами тітушок будуть розклені по всьому Тернополю.

 

5 comments

 1. Михайло, 58 років

  Видите що таке – швидкісний інтернет, небайдужа позиція городян, але це вже – вершина айсбергу. Цих хлопаків – тримайте в полі зору, копніть поглибше “на кожного”, заведіть таке собі досьє негідників. Але – візьміться за розум, візьміться й за голову міськради : хто кому ( й за стільки ?? ), на якому засідання сесії депутатів це рішалося, як було підготовлено й проведено Громадське обговорення Генерального плану забудови міста і т.п. Визначте собі “вожака” для координації цієї діяльності, підключіть знайомих адвокатів, автомайданівців… Впевнений, в Вас – получиться ЗУПИНИТИ незаконне будівництво. Але це – треба все ДОКУМЕНТАЛЬНО ДОВЕСТИ, щоб і в суді – було чим козиряти, бо остання крапка по цьому питанні – має бути поставлена судом !!! Штурмуйте мерію, поки Вас згуртованих побільшає, нехай впритул займається мусорами, звалищами, бо дочекаєтеся того, що Львів. Бажаю УСПІХУ ! Не байдужий вуйко Місько, з півдня області…

 2. PatriotUkraine

  В Армію биків перекачались обжерлись хімки, хай окопи риють хоч якась користь буде

 3. PatriotUkraine

  В Армію биків пережерли Хімки і дуріють не хай окопи риють хоч якась користь буде, воєнкомат не спи а з повістками біжи,дивіться які (захисники) по-700 грн в день.

 4. Григорій ТСН(пряма мова)

  Ви ліпше громади збирайте, а не коментарі свої шкрябайте. Позбиралися дивані війська… Ви гнилі люди, які тільки вміють когось обсипати брудом, а як до діла то ви тихенько сидите і мовчите споглядаючи!.Дотянеться все до того що фундамент залиють і тоді ніхто нічого вже не докаже). А нарахунок популярності то їм глибоко до одного місця! “Навіть не переймаються”-це зі слів вічно молодих ваших любимих тітушок.

 5. Володимир

  А навіщо ви облтваєте грязю тих людей яких там пе було навіть? , на фото видно наприкда що то не Тарас Ковальчук а зовсім інша людина , звідки ви бере свою інформацію , ? Ті люди що знають вище сказаних осіб , знають що відсотків 40% фото і ім’я не збігаються !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.