У Тернополі знову гриміли феєрверки

Поділитися


Сьогодні у Тернополі, близько 22 години 15 хвилин, прогриміла неймовірна канонада салютів. Феєрверки били настільки гучно в районі парку Шевченка та тернопільського замку, що аж шибки тряслися на масиві “Дружба”.

Тернополяни обурюються у соцмережі на такі непатріотичні вибрики підприємців-рестораторів та краян, які не бажають гуляти в час російсько-української війни без гучних китайських забавлянок.

У липні 2014 року виконавчий комітет тернопільської міської ради прийняв рішення про заборону використання піротехнічних засобів у Тернополі. Дане рішення прийнято у зв’язку складною ситуацією, яка склалася у державі, численними проханнями жителів міста та правоохоронних органів, зокрема звернення Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області, повідомляють у прес-службі міськради.

Як зазначено у документі, на території Тернополя забороняється використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) до моменту завершення антитерористичної операції.

Роз’яснювальну роботу щодо виконання даного рішення буде проводити управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів серед закладів громадського харчування, ресторанного та готельного господарства, а контролювати та інформувати про виконання даного рішення повинне управління муніципальної поліції.


57-річну тернополянку підозрюють у шахрайстві

Патрульні оштрафували піротехніка за феєрверк на “Острівці кохання”