111

Хамовита відповідь депутата Тернопільської облради Яциковського, який нині служить Олегу Ляшку та типу радикалам

Збаразький футболіст відмовився брати гроші з рук чиновника, що відправляв людей на антимайдан в часи Революції Гідності.
Після завершення фіналу суперкубка Збаразького району капітан футбольної команди з Нижчих Луб’янок Тарас Дячун нагадав усім як Богдан Яциковський будучи на посаді заступника голови в Збаразькій райдержадміністрації за режиму Януковича в час Революції Гідності відправляв мешканців району на антимайдан.

Тарас Дячун у соцмережі пояснив свій вчинок так:”Хочу дати розширений коментар стосовно події, яка мала місце під час нагородження на футбольному стадіоні м. Збаража в День Незалежності. Передісторія – я 15-ий сезон граю футбол за команду рідного села Нижчі Луб’янки на першість Збаразького району, а відповідно кожного року відвідую чуть не половину сіл району на виїздних матчах; федерація футболу Збаразького району організувала спортивне свято – 2 матчі – фінал Кубка району та фінал Суперкубка району. Яциковський немає жодного відношення до футболу в Збаразькому районі (він не є футболістом, членом федерації,меценатом жодної команд), а отже своєю присутністю і участю в нагородженні спортивне свято став перетворювати на політичну агітацію. В свої промові я висловив кілька тез:
1.) Яциковський колишній регіонал;
2.) Яциковський організовував людей на Антимайдан;
3.) в Яциковського на руках кров Героїв Небесної Сотні. Стосовно першого – ведіть в гуглі “яциковський колишній регіонал” і побачите фото членського квитка; Скажите, це можна підробити – мабуть. Але призначення на посаду заступника Збаразької РДА чи на посаду керівника фінансів Львівської області в час правління Януковича не підробиш. В команду Януковича чужих не брали; Стосовно другого – на рівні Збаража факт примусового вивезення на Антимайдан працівників Збаразької лікарні під тиском в.о. голови Збаразької РДА Яциковського є загальновідомим (частково це було зірвано місцевими активістами); Третє є причинно-наслідковим від першого та другого. Янукович немав би влади в Україні, якби не сотні прихвостнів, таких як Яциковський і не було б Смертей на Майдані в лютому 2014-го. Серед загиблих на Майдані 19 моїх побратимів (партійців та прихильників http://svoboda.org.ua/party/celestial_squad/), а тому у мене було не лише право, а й обов’язок сказати, те що я сказав. Прикро, що такі люди представляють Збаражчинну в обласній раді, але маємо, те що маємо. p/s/ не виключаю, що на мене почнеться тиск, медійні закиди, тощо, так як це переросло в публічну площину; p/s2/ дякую одноклубникам та вболівальникам за підтримку і перепрошую за ті прикрощі, що приносить даний конфлікт”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.