Суд призначив 550 тисяч гривень моральної шкоди дружині потерпілого

Поділитися

2 липня 2018 року колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області залишила без задоволення апеляції обвинуваченого Юрія К. та його захисників на вирок Збаразького районного суду Тернопільської області від 23 лютого 2018 року.

Цим вироком Юрія К. визнаного винним за ч.2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) та засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавлення права 3 роки керувати транспортними засобами. Також судом частково задоволено цивільний позов потерпілих і зобов’язано обвинуваченого сплатити 550 тис. грн моральної шкоди дружині потерпілого та 60 тис. грн — його братові.

Відповідно до матеріалів справи, 7 липня 2015 року приблизно о 6-ій год. ранку 27-річний Юрій К., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та керуючи технічно справним автомобілем “Пежо”, рухаючись зі швидкістю не більше 60 км/год. до центру м. Кременець Тернопільської області, не врахував дорожні умови, виїхав на смугу зустрічного руху і допустив зіткнення із зустрічним автомобілем ВАЗ 21154. У результаті аварії водій ВАЗ 21154 отримав тяжкі тілесні ушкодження, від яких незабаром помер, повідомляє прес-служба апеляційного суду Тернопільської області

Італієць через суд намагався відібрати в українки дитину

Отели Львова