Пес-супергерой зібрав більше 55 тисяч гривень для київського притулку

Поділитися

У Києві завершився благодійний проект «Лапа допомоги від пса-супергероя Фокстера», ініційований творцями фільму «Фокстер і Макс». Зібрані кошти передані найбільшому київському притулку для тварин Сіріус.

Близько місяця в Києві та області тривала благодійна акція «Лапа Допомоги» від імені голового героя українського фантастичного фільму «Фокстер і Макс», пса-супергероя Фокстера. В результаті проекту було зібрано 56 240 грн.
«В Україні сьогодні дуже гостро стоїть проблема безпритульних тварин. Наприклад, у європейських країнах цим питанням займаються на державному рівні, існують програми для врегулювання чисельності тварин, які не мають домівки. Ми знаємо, як не легко сьогодні приходиться більшості притулкам, особливо Сіріусу, який опікується більше ніж 2600 тваринами. І звичайно, наш пес-супергерой Фокстер не міг залишатися осторонь. Ми впевнені, наш проект «Лапа Допомоги» принесе хоч і невеличку, але користь і допоможе притулку приготуватися до зими. Дуже дякуємо всім, хто долучився!», – поділилися представники фільму «Фокстер і Макс».
Фокстер — головний герой українського фантастичного фільму «Фокстер і Макс», собака-супергерой та перший український собака-влогер. Зараз пес справжня зірка, він веде свій влог на YouTube, де розповідає про свої пригоди, відвідує цікаві події, зустрічається з відомими особистостями. Зовсім нещодавно був представлений проект «Foxter Friendly Cafe», де Фокстер розповідає які заклади можна відвідувати зі своєю собакою.
«Фокстер і Макс» — український фантастичний сімейний фільм режисера Анатолія Матешко. Прем’єра очікується в 2019 році.

Вбивцю двох жінок на Підгаєччині знайшли повішаним у сусіда в садку

Оскільки тернополяни зовсім не читають книги, то у бібліотеці відбуваються дефіле