111

Директор ПМП «СОВР» Володимир Білик

На електронну адресу тернопільської інтернет-газети “Про все” надійшов лист від мешканців вулиці Корольова,8. Тернополяни пишуть:”Ми мешканці будинку № 8 по вул. А.Корольова не задоволені якістю послуг, що надає ПМП «СОВР», як обслуговуюча організація.

А саме: підвали будинку не очищаються від сміття; в підвалах миші та щурі; вікна будинку жодного разу не милися; панелі не протираються; плафони світильників у вапні ще від попередніх ремонтів; поточний ремонт сходових кліток зроблений лише у 3 під’їздах з 6; інтернет-кабеля та кабеля телебачення, а також електроенергії не заховані в короби, як цього вимагають правила утримання будинків; прибудинкова територія за будинком в заростях; волейбольний майданчик заріс травою; входи в під’їзди порепані, тільки частково зроблені у 1-2 під’їздах; лінолеум у ліфтах в жахливому стані, порваний; дерева на прибудинковій території в аварійному стані та потребують санітарної підрізки та зрізки зокрема вже другий рік сухе дерево біля лавки 4 підїзду); щитові у будинку не закриті; горища теж не закриті; під’їзди не прибираються (жодного разу не милися, тільки скроплюється водою інколи, пил на підвіконниках, павутиння, брудні поручні та панелі 1-3 під’їзд, в 4-6 підїзді інша прибиральниця, тому ситуація трішки краща); каналізація в підвалі 4 піїзду постійно протікає на голови мешканців, асфальтове покриття потребує ремонту; розкопка КП «Теплокомуненерго» вже другий рік як не зароблена. 

Остаточною каплею нашого терпіння стало те, що ліфт не працює в 4 підїзді вже місяць. Заяву мешканців директор ПМП «СОВР» отримав особисто, жодного результату не має. Батьки з дітьми та пенсіонери змушені ходити пішки, носити візочки на 8-9 поверхи, велосипеди дитячі. Важко навіть з магазину продукти чи питну воду занести на 9 поверх.

8 comments

 1. Українець

  Зато на Subaru 2016 року коштів вистачає, та на утеплення своєї квартири по вул.В.Великого силами його ж жеку..

 2. Oksana Korneeva

  А ще дозволяє собі на людей кричати, стукати рукою по столу, ігнорувати не даючи відповіді на поставлені запитання. Але ж це люди є практично його роботодавцями. А він себе поводить як повелитель. І якщо щось трохи не так то відразу тиск і на лікарняний.

 3. Іра

  Він мій сусід.Дуже непреємна людина!!!!

 4. Аноним

  Ми жителі Київської 14 теж не задоволені,ходила особисто з ним сварилася,відповіді не отримала,лише хамство.

 5. Аноним

  Ви не одні. На Симоненка те саме твориться😠 гнати його в шию треба або хай щось робить!

 6. Аноним

  Люди праві ще й зарплату затримує !!!чому би це? 90 -ті чи що?

 7. Аноним

  Зверталась в ЖЕК -виклик електрика в під‘їзд на площадках немає світла з невідомих причин.Виклик був у п‘ятницю,-сьогодні середа а електрик так і не прийшов.Плата за послуги ЖЕКу досить значна,10000 з під‘їзду,а де ж ті послуги???

 8. СВІТЛАНА

  Дуже поганий ЖЕК, ніколи не залишала відгуків, але тут не можу стриматися!!!Ніколи нічого не роблять !!!Дитячий майданчик облаштували батьки, світла завжди немає в під”їзді і на поверхах, в під”їздах брудно, на всі звернення кажуть добре-зробимо і ніколи не роблять, звертаєшся 100 разів – їм хоть би що!!!
  повішали скриньки в під”їзді (догори ногами), ключа від нашої кв. не дали, то я 100 разів зверталася (тут вже діло принципу), а така чорнява дівчинка (вона там на всіх посадах одна), кожного разу каже, добре, я вас почула…вже рік так каже
  Додзвонитися не можливо, не беруть трубки, на місці їх також ніколи не має, кажуть – на об”єктах (на яких цікаво!!!адже нічого ж не роблять). Цікаво за що я оплачую щомісяця по 400! грн.
  та й таке…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.