111


Скандально відомий нардеп Олег Барна втрафив у надзвичайно прикру для його репутації ситуацію. Журналісти програми “Гроші” розкрутили примітивного депутата на відвертість. Наше нещастя отримало пропозицію у 30 тисяч доларів від “смотрящєго” Кононенка. Лише за одне голосування. І що ви думаєте? Олег Барна, який перебував у Польщі на економічному форумі, кинув усе і вилетів терміново до столиці. Детальніше – дивіться у сюжеті. 

АБСУРДНЕ ПОЯСНЕННЯ СИТУАЦІЇ ВІД НАРДЕПА ОПРИЛЮДНЕНЕ В ФЕЙСБУЦІ


ВСЕ ЗАЛИШИВ І ПОГНАВ ДО СТОЛИЦІ ЗА ДОЛЯРАМИ1 comment

  1. also_sprach_zaratustrah

    Цей самовпевнений і самозакоханий, мабуть, забув, що колись (принаймні, до закінчення цієї статусної каденції) йому таки прийдеться звертатись до “жовтомордих шавок”, “аморальних особин неукраїнської національності” та “імпотентів журналістики” (відчуваєте, ЯКИЙ “високий” Штиль цього новоспеченого нардепа? ) з будь-якого телеЗМІ, а не тільки до “шавок” з “плюсів”, які так боляче наступили йому на його “обідраний” трамвайним наїздом “хвіст” та “відкорегований” яйцепадом його статусний фейс, що його знову прорвало на базарно-гопниковий сленг, який він так проФФесійно опанував, сидячи на статусному кріслі з магічною “кнопкою-рєшалкою” відстрілюючись від “наїздів” “нікчемних продажних писак”. Він, очевидно, так за ТРИ РОКИ так і не зрозумів (схоже, таки сильно його трамваєм стукнуло 🙂 ) , КУДИ він потрапив і серед кого він опинився, для яких він – один із звичайних і тимчасових (максимум, на 4-5 років) статистів-кнопкодавів і постачальників ПОТРІБНИХ голосів для “договорнякового рішення”, яке було проплачене ще задовго до його “кнопкопродавленої” легітимізації у законодавчому “ареопазі” нашої країни.

    Та все ж без БУДЬ-ЯКИХ ЗМІ (з “плюсів” чи з “мінусів” 🙂 ) цей “непідкупний і незламний” “слуга народу” для громадян України був би ніким, а лише пересічним статистом-кнопкодавом у Верхній Раді “високих” договорняків, яких у там, у ВР, щонайменше, 80% … з “плюсом” і без “мінусу”.

    Прикро і дивно, водночас, коли ТАКИЙ (в ідеалі – відповідальний! ) статус і посада змінює людину, яка ще три роки тому позиціонувала себе, як “незламний і непідкупний борець за справедливість”, майже до невпізнаності. 🙁

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.