На скільки тернополян дурить Надал, Барна, Гройсман і Порошенко можна порахувати

Поділитися

Тернополянам наочно демонстрували скільки вони сплачують податків

Сьогодні у Тернополі відбулася знакова прес-конференція: голова правління ГО “Центр протидії корупції” Віталій Шабунін та експерт ГО “Центр соціально-економічних досліджень – CASE Україна Микола Малуха представили громадськості унікальний сайт cost.ua, який підраховує кожному бажаючому скільки він сплатив податків до бюджету.

Це зроблено тому, що українці, особливо мешканці Західної України, не володіють цим елементарним питанням. Лише тоді, коли українці усвідомлять, скільки вони платять на утримання державних органів із своєї кишені, скільки коштів делегують неефективним управлінцям-чиновникам, почнуть запитувати себе, а згодом і бюрократів, чому ми так погано живемо. Для прикладу, чи усвідомлюють тернополяни, що кожної години вони сплачують до державного бюджету 2,5 мільйона гривень.

Сподіваємось, що тепер краяни не будуть вірити побрехенькам, що ремонти доріг, шкіл, різноманітні акції відбуваються за підтримки міського голови Сергія Надала чи голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни. Вони хіба зі своєї зарплати можуть бути благодійниками. Все інше – треба дякувати платникам податків.

Тернополян вже трафляє побрехенька про “молоду команду” порошенківців, яка нібито приносить гроші на Тернопільщину. Депутати просто осідлали фінансові потоки зі сплачених податків, а тепер пропихають нахабно свої фірми освоювати кошти. Так само мер Тернополя заявив днями про те, що знайшов кошти – 30 мільйонів гривень у двохмільярдному бюджеті на те, щоб учні безкоштовно відвідували групи продовженого дня. Ми про це спеціально поспілкувались з Віталієм Шабуніним після прес-конференції.

У центрі Тернополя сталася аварія: “поцілувались” чотири автомобілі

ДТП по вулиці С. Будного: двоє травмованих осіб та чотири пошкоджені автомобілі