Неймовірна історія із харківської школи

Поділитися

Це саме той уродський торт, який став предметом знущань над дитиною з метою помсти мамі шестикласниці 151-ої Харківської школи, яка не здає гроші у фонд школи.

Хто не в курсі (зібране за даними коментарів батьтків): з нагоди закінчення чверті (велике свято!) активістки з батьківського комітету зробили дітям сюрприз – принесли цей торт, куплений за гроші фонду класу. Інших батьків не спитали, куди будуть тратити їхні гроші, бо то був сюрприз. Сюрприз організували з метою помсти мамі, яка не здає гроші у фонд школи і класу. Дитину примусили залишитися на “чаєпітіє” і змусили дивитися, як інші діти їдять торт. Їй не дали.

Пишуть, що активістка з батьківського комітету є, водночас, вчителькою в школі, тобто так мстилася за всю школу,

Не знаю, наскільки щира ця мама, але вона пише, що гроші здавала, поки збір коштів не дійшов до абсурду. Наприклад, щомісяця по 50 грн на якийсь солодкий стіл, тобто з класу 1,5 тис щомісяця на такі уродські торти?

Підозрюю, що якась мамочка з числа активісток промишляє в себе на кухні цими жахливими на вигляд тортами, і робить на цьому бізнес.

Мама після сліз дочки вдома, сказала, що буде скаржитися на знущання над дитиною. Найсмішніше, що розголос стався не завдяки їй, а вчителю інформатики, який паралельно керує фондом школи, і він написав допис в групу Батьки SOS, з питанням, як заспокоїти мамочку ображеної дівчинки, яка типу сама не права,бо гроші не здає).

Справедливо буде, якщо звільнять вчительку – активістку з БК,і ще класного керівника, при якому це знущання відбувалося.

Але біда в тому, що все-одно загальну проблему це не вирішить, бо таких мамочок-шопоголічок, які хочуть на все скидуватися ради діточок і так самореалізоватися, – десятики тисяч, і мільйони тих, хто мовчки киває головою на всі їх чудесні пропозиції,

П.С. коментар мами дівчинки Обозревателю:

По ее словам, в этот день 6-й класс пошел на экскурсию в банк. “Мы были против, потому что это же не зоопарк и не краеведческий музей, зачем детей водить в банк? Но Диана позвонила и сказала, что ей учитель сказала идти обязательно. Они вернулись после экскурсии, и вот эта родительская тройка устроила сладкий стол. Даже другие родители об этом не знали. Они зашли в класс и стали раздавать торт. Диане не дали, она как ребенок спросила, а мне? И тогда дети стали спрашивать, а почему вы Диане не даете? И мама из родительского комитета заявила, что не даем, потому что ее папа не сдает деньги”, – пожаловалась Татьяна.

Далее Диана спросила, может ли она уйти домой, но эта же мама ей не разрешила.Не учительница, которая тут была, а чужая мама. Тогда Диана стала плакать, мальчики стали смеяться и снимать ее на телефон. Девочки предложили ей свою порцию, но она отказалась. Тогда девочки пошли с ней в туалет и стояли там, пока этот праздник не закончится. Учительница все это время была в классе, она даже сама резала торт. Когда мы потом стали выяснять, в школе сказали, что учительница была занята какими-то памятками”

Мар’яна П’єцух

Син глави СБУ намагався посадити за грати активіста з Тернопільщини під час Революції Гідності

А ви готові до першого снігу?