Рибоохоронний патруль затримав браконьєра

Поділитися

Десятого жовтня під час проведення рибоохоронного рейду працівниками Тернопільського рибоохоронного патруля задокументовано порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. В результаті затримано місцевого жителя, який за допомогою остроги виловив 1,6 кг риби: судак – 2 шт. та підуст звичайний – 2 шт. Збитки, завдані рибному господарству, склали 1 088 грн.

Інцидент стався на р. Дністер, біля с. Вільховець Борщівського району. На громадянина складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Борщівського районного суду.

«Повідомляю, острога є забороненим знаряддя лову, тому заборонена для використання. Вилов водних біоресурсів дозволяється вудками всіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти на особу та спінінгом з берега або човна. Крім того, добова норма вилову риби не повинна перевищувати три кг», – зазначив керівник відомства Володимир Максимів.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства, незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – повідомляйте про це на телефони «гарячої лінії»: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

 

66-річний водій MITSUBISHI PAJERO вбив 69-річного велосипедиста

Допоможіть розшукати зниклого жителя Бучацького району Василя Винярського